joomsam.ruwiki-health.ru
باشگاه نفت طلائیه تهران - باشگاه نفت طلائیه تهران

حمید درخشان : امیدوارم حق‌مان که حضور در آسیا است پایمال نشود

حمید درخشان گفت:

ابتدا جا دارد که به خاطر زلزله غرب کشور به هموطنان عزیز و مصیبت دیده‌های این فاجعه دردناک تسلیت می‌گویم.

سرمربی تیم نفت تهران در مرود بلاتکلیفی این تیم در خصوص حضور در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:

هنوز خودمان نمی‌دانیم که در آسیا هستیم یا خیر و امیدوارم که این مشکل هر چه زودتر حل شود و تصمیم درست گرفته شود.

حمید درخشان افزود:

این حق تیم نفت است که در این مسابقات شرکت کند و امیدوارم که این حق‌مان پایمال نشود.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این پرسش که ایا حضور یا عدم حضور در آسیا در ادامه همکاری شما با نفت تاثیر دارد یا خیر؟ تصریح کرد:

آسیا نرفته و آسیا ندیده نیستیم و طبق قراردادمان کارمان را انجام می‌دهیم، اما مسئله این است که امیدوارم حق‌مان پایمال نشود.

حمید درخشان اضافه کرد:

چندین سال است که دم از خصوصی سازی و اصل ۴۴ قانون اساسی زده می‌شود، اما الان که یک نفر آمده و دارد در فوتبال و در بخش خصوصی هزینه می‌کند باید به او کمک شود نه اینکه اجازه فعالیت ندهند چرا که باید این بسترسازی صورت بگیرد تا بخش خصوصی بتواند در فوتبال فعالیت داشته باشد و انگیزه برای کار را داشته باشد.

حمید درخشان تصریح کرد:

اگر به آسیا نرویم این موضوع قطعا روی روحیه بازیکنان تأثیرخواهد گذاشت امیدوارم تصمیم درستی درا ین باره گرفته شود و ما هم بتوانیم نماینده شایسته‌ای باشیم.

حمید درخشان گفت:

همه شرایط تیم ما را می‌دانند و با این شرایط اگر با تفاضل گل منفی ۲۰ هم ته جدول بودیم کسی نباید از ما خرده می‌گرفت، اما با این حال جایگاه خوبی در جدول داریم و از بازیکنانم به این خاطر تشکر می‌کنم که بدون چشم‌داشت خیلی زحمت کشیدند تا جایگاه نفت حفظ شود. امیدوارم مسئولان نیز حمایت‌های لازم را انجام دهند.

حمید درخشان در مورد دیدار تیم ملی برابر ونزوئلا هم اظهار داشت:

تیم ملی رفته رفته شکل خوبی می‌گیرد و برای جام جهانی آماده می‌شود تیم ما بازیکنان خوبی دارد و می‌دانید که برای اینکه در تورنمنت بزرگی مانند جام جهانی موفق شویم نیاز است با حریفان قدرتمند‌تری بازی کنیم چرا که عیار تیم ما در آن بازی‌ها مشخص می‌شود