سهمیه نفت در آسیا حفظ شده است/ مشکلی بین من و فشنگچی وجود ندارد

 

حمید رضا جهانیان در مورد اینکه آیا امیر حسین فشنگچی با او درگیری لفظی پیدا کرده و همین موضوع باعث شده تا این بازیکن از حضور درتمرینات نفت منع شود، اظهارداشت: من این موضوع را تکذیب می کنم برخی از بازیکنان ما قراردادهایشان مشکلاتی دارد که برای رفع آن باید به باشگاه مراجعه کنند که تمرین تیم مانع از این موضوع می شد. به همین دلیل به آنها اعلام کردم ابتدا به باشگاه مراجعه کرده و پس از پر کردن یکسری فرم‌ها یا رفع ایرادهای قراردادهایشان در تمرین تیم حضور پیدا کنند که فشنگچی هم جزو این دسته از بازیکنان بود.

وی ادامه داد: البته زمانی که سر تمرین تیم حضور پیدا کرده و با بازیکنان صحبت کردم این بازیکن یکسری ناراحتی‌ها داشت که از او خواستم به باشگاه بیاید تا در مورد آن صحبت کنیم.

مالک باشگاه نفت تهران درباره آ‌خرین وضعیت سهمیه این باشگاه در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد: مدارک ما کامل و به تأیید مسئولان مربوطه در کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ رسیده بنابراین خوشبختانه مشکلات هر چهار باشگاه از جمله نفت برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حل شده است.

وی در همین زمینه افزود: روز گذشته نمایندگان هر چهار باشگاه در کمیته انضباطی حضور پیدا کرده و مشکلات مربوطه را در این کمیته حل کردند. همانطور که گفتم خوشبختانه هیچ مشکلی نداریم مدارک‌ ‌مان کامل شده و به تأیید مسئولان کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ هم رسیده و سهیمه نفت در آسیا حفظ شد.

جهانیان تاکید کرد: به جامعه ورزش، شخص وزیر ورزش، کمیسیون فرهنگی مجلس، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و حتی آقای گل محمدی هم تبریک می گویم. امیدوارم تا پیش از شروع رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حمایت های لازم از چهارنماینده فوتبال ایران صورت گیرد تا این نمایندگان در این رقابت ها افتخار آفرینی کنند.

انتهای پیام/