فارسی | ENGLISH

 

به سايت رسمي باشگاه صنعت نفت تهران خوش آمديد            

پنجشنبه 26 مرداد 1396


ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس)
  تیم بازیها امتیاز
۱ پرسپوليس 3 9
2 پارس جنوبی 3 7
3 سايپا 3 7
4 صنعت نفت آبادان 3 6
5 ذوب آهن 3 5

6

پدیده 3 4

7

سیاه‌جامگان 3 4

8

استقلال خوزستان 3 4

9

استقلال 3 4

10

فولاد خوزستان 3 4

11

نفت تهران 3 4

12

گسترش فولاد 3 3

13

پیکان 3 2

14

سپاهان 3 2

15

سپیدرود 3 0

16

تراكتورسازی 3 0هفته پنجم لیگ هفدهم
سه‌شنبه 31 مرداد 96
سیاه‌جامگان - نفت تهران 21:00
ورزشگاه: ثامن مشهد
هفته چهارم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 26 مرداد 96
تراکتورسازی 2 - 1 نفت تهران

هفته سوم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 19 مرداد 96
نفت تهران 0 - 3 پرسپولیس

هفته دوم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 12 مرداد 96
فولاد 1 - 1 نفت تهران

 ادامه... آرشيو گزارش تصويري


کنفرانس خبری بعد از بازی؛
درخشان: گل زودهنگام نیمه دوم شیرازه تیم را به هم ریخت/اشکالات تیم را برطرف می‌کنیم/وضعیت نفت هفته به هفته بهتر می‌شود

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تاکید تیمش مقابل پرسپولیس عملکرد نسبتاً خوبی داشته است.

به گزارش وب‌سایت رسمی نفت تهران، حمید درخشان پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم ما بازی نسبتاً خوبی را انجام دادیم، چون پرسپولیس را در 45 دقیقه ابتدایی خوب آنالیز کرده و آنها را کنترل کردیم، اما در نیمه دوم گل زودهنگام طارمی شیرازه تیم ما را به هم ریخت و باعث شد انسجام نیمه اول را نداشته باشیم. هرچه از زمان بازی گذشت بدن‌هایمان تحلیل رفت. مقابل پرسپولیس آماده و قبراق خوب کار کردیم، اشکالاتی در تیم وجود دارد که باید برطرف کنیم، بضاعت ما همین است و نمی‌توانیم خیلی تغییرات زیادی به وجود بیاوریم. در هفته‌های بعد وضعیت ما بهتر خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در ادامه تاکید کرد: امیدوارم باشگاه به ما کمک کند. اگر به نفت تهران کمک نشود نمی‌توانیم کار کنیم. هرکاری ابزار خودش را می‌خواهد، ابزار نداشته باشیم باید زور الکی بزنیم، فوتبال فلسفه خودش را دارد و ابزار می‌خواهد، ما نیاز به مهره داریم، باید تیم را تقویت کنیم، اگر در برخی از پست‌ها بازیکنمان مصدوم شود نفر جایگزین نداریم. در آسیا حریفان مجهز هستند و ما نمی‌توانیم با آنها برابری کنیم. فوتبال با کسی تعارف ندارد و اگر قوی نباشی لِه می‌شوی. برای تیمی که خیلی دیر کارش را شروع کرده شرایط فعلی بد نیست. وقتی ۴۵ دقیقه مقابل پرسپولیس قوی دوام می‌آوریم نشان دهنده رشد تیم است. اگر آن گل زودهنگام را هم نمی‌خوردیم اجازه نمی‌دادیم بازی با این نتیجه تمام شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در ادامه تاکید کرد: امیدوارم باشگاه به ما کمک کند. اگر به نفت تهران کمک نشود نمی‌توانیم کار کنیم. هرکاری ابزار خودش را می‌خواهد، ابزار نداشته باشیم باید زور الکی بزنیم، فوتبال فلسفه خودش را دارد و ابزار می‌خواهد، ما نیاز به مهره داریم، باید تیم را تقویت کنیم، اگر در برخی از پست‌ها بازیکنمان مصدوم شود نفر جایگزین نداریم. در آسیا حریفان مجهز هستند و ما نمی‌توانیم با آنها برابری کنیم. فوتبال با کسی تعارف ندارد و اگر قوی نباشی لِه می‌شوی. برای تیمی که خیلی دیر کارش را شروع کرده شرایط فعلی بد نیست.

درخشان یادآور شد: برای تیمی که در هفته سوم لیگ برتر می‌تواند به این خوبی بازی کند و 45 دقیقه مقابل پرسپولیس دوام بیاورد، مشخص می‌شود که تیم در حال رشد است. به نظرم اگر گل زودهنگام در نیمه دوم را هم نمی‌خوردیم، اجازه زدن گل‌های دیگر را هم به پرسپولیس نمی‌دادیم. طبیعی است وقتی شیرازه تیم شما به هم می‌ریزد، تصمیم‌گیری هم سخت می‌شود و ما هم بازیکنانی را داریم گه تازه دو بازی کنار هم انجام داده‌اند و هماهنگ نیستند. نیمکت‌نشین‌های ما هم بازیکنانی در پست‌های تخصصی نیستند تا تعویض کنیم. تیمی که بخواهد این تغییرات را انجام دهد، زمان می‌برد. امیدوارم مسئولان باشگاه بازیکنانی را جذب کنند که آسیب نبینیم. ضمن اینکه ما با تیمی بازی کردیم که کامل‌ترین تیم لیگ برتر است. پرسپولیس کامل‌ترین تیم به لحاظ بازیکن، کادرفنی و ساختار است و نماینده فوتبال ایران در آسیاست که برای قهرمانی خود را آماده می‌کند و ما با تیم کوچکی بازی نکردیم. با تیم بزرگی بازی کردیم که باید به آنها احترام بگذاریم و به نظرم پرسپولیس در این بازی بسیاری از ضعف‌های ما را نشان داد تا بدانیم که در چه پست‌هایی نیاز به تقویت کردن تیم داریم.

وی در رابطه با وجود 2 جای خالی در لیست نفت تهران عنوان کرد: ما مشکل بازیکن داریم، باید در این وضعیت بیشتر جوانان و نفرات زیر 23 سال استفاده کنیم. تلاشمان این است که برخی نفرات را از لیست خارج کنیم تا چند جای خالی داشته باشیم تا بتوانیم بازیکن جدید بگیریم. برای این کار نیاز به توافق داریم. در این مقطع نمی‌توانیم مهره‌های خیلی خوب جذب کنیم اما می‌توانیم بازیکنان جوان به لیستمان اضافه کنیم. بازیکنان می‌خواهند حق و حقوق خود را بگیرند اما می‌توانیم با انجام توافق، لیست را خالی کنیم. در قرارداد برخی بازیکنان ذکر شده که اگر باشگاه بخواهد می‌تواند نام‌ آنها را از لیست خارج کند.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 19 مرداد 1396 - 23:39

کد:71650-1396
 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به باشگاه صنعت نفت تهران می باشد.