فارسی | ENGLISH

 

به سايت رسمي باشگاه صنعت نفت تهران خوش آمديد            

پنجشنبه 26 مرداد 1396


ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس)
  تیم بازیها امتیاز
۱ پرسپوليس 3 9
2 پارس جنوبی 3 7
3 سايپا 3 7
4 صنعت نفت آبادان 3 6
5 ذوب آهن 3 5

6

پدیده 3 4

7

سیاه‌جامگان 3 4

8

استقلال خوزستان 3 4

9

استقلال 3 4

10

فولاد خوزستان 3 4

11

نفت تهران 3 4

12

گسترش فولاد 3 3

13

پیکان 3 2

14

سپاهان 3 2

15

سپیدرود 3 0

16

تراكتورسازی 3 0هفته پنجم لیگ هفدهم
سه‌شنبه 31 مرداد 96
سیاه‌جامگان - نفت تهران 21:00
ورزشگاه: ثامن مشهد
هفته چهارم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 26 مرداد 96
تراکتورسازی 2 - 1 نفت تهران

هفته سوم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 19 مرداد 96
نفت تهران 0 - 3 پرسپولیس

هفته دوم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 12 مرداد 96
فولاد 1 - 1 نفت تهران

 ادامه... آرشيو گزارش تصويري


سرمربی، سرپرست، کادر و بازیکنان نفت روز خبرنگار را تبریک گفتند/ درخشان: باید به خبرنگاران دست مریزاد گفت

سرمربی، سرپرست، کادر و بازیکنان نفت تهران با صدور پیامی روز خبرنگار را به اهالی رسانه و به ویژه ورزشی‌نویسان تبریک گفتند.

حمید درخشان در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه نفت درباره وضعیت تیم گفت: تمرینات خود را پس از بازی با فولاد طبق برنامه پیگیری کردیم و آماده بازی با پرسپولیس می‌شویم. پرسپولیس تیم آماده‌ای است و از شرایط مطلوبی برخوردار است. پرسپولیسی‌ها به واسطه حفظ نفرات فصل گذشته هماهنگی خوبی باهم دارند. ما در تلاش خواهیم بود در بازی با پرسپولیس نتایج خوبی کسب کنیم. بازی سختی در پیش داریم و امیدواریم با بهره‌وری از تمام بازیکنان مدنظر خود بتواتیم در این بازی به میدان برویم.

درخشان با اشاره به روز خبرنگار گفت: وظیفه خود می‌دانم 17 مرداد روز خبرنگار را ضمن گرامی‌داشت شهادت دکتر صارمی به تمامی فعالان عرضه رسانه و به ویژه رسانه‌های ورزشی تبریک بگویم. خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران و غعالان رسانه‌های ورزشی حق زیادی بر گردن ورزش کشور دارند. رشد و پیشرفت ورزش کشور بدون انعکاس اخبار و رویدادها، بیان حقایق و مطالبه‌گری رسانه‌ها میسر نبوده و نیست. ما ورزشکاران و مربیان خود را به نوعی مدیون رسانه‌ها می‌دانیم. رسانه‌ها با دلسوزی، تلاش مستمر و سختکوشی به انعکاس رویدادها می‌پردازند و همین انگیزه‌های ورزشکاران را بیشتر می‌کند. اگر بازی‌ها پخش نشود، پوشش داده نشود و اخبار و رویدادها بیان نشود فعالیت آنها بازتابی داده نمی‌شود. ورزشکاران با انعکاس اخبار و عملکردشان انگیزه پیدا می‌کنند و رسانه‌های ورزشی در این سالها تاثیر زیادی در حل مشکلات ورزش کشور داشته‌اند. جا دارد به این عزیزان خسته نباشیدی بگوییم و از طرف خودم، کادر تیم و بازیکنان نفت تهران این روز را به تمامی ورزشی‌نویسان تبریک گفته و برای آنها بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم. امیدوارم خبرنگاران در رسالتی که دارند بتوانند موفق و موید باشند و کمتری چالش را در فعالیت خود داشته باشند. خبرنگاری شغل واقعا سختی است و باید به آنها دست مریزاد گفت. خبرنگاران با مشکلات زیادی در ماموریت کاری خود مواجه می‌شوند اما همواره تلاش می‌کنند اخبار را به درستی منعکس کرده و با نقدهای سازنده و درست کمک شایانی به پیشرفت ورزش کشور کنند و بی تعارف باید انگونه که شایسته این عزیزان است قدردان زحمات آنها باشیم.


تاريخ  ارسال:سه شنبه 17 مرداد 1396 - 18:09

کد:71630-1396
 نظر شما در رابطه با اين خبر
نام شما:
پست الکترونيک:
وب سايت:
 
  


 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به باشگاه صنعت نفت تهران می باشد.